Úvod k soutěži

5. února 2011 v 18:52 |  Kudykam soutěž
Na začátku července 2010 byla na stránkách Kudykama vyhlášena soutěž o veršovaný vzkaz Kudykamovi, která mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla do ní zapojit. Vítěze čekala odměna v podobě lóže ve Státní opeře na představení konaném 19.9.2010.  Nejprve jsem 3.7.2010 do vzkazů vznesla tento dotaz:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pro soutěž o veršovaný vzkaz Kudykamovi platí nějaké omezení maximálního počtu řádků a zároveň jestli v případě inspirace je možné poslat i více příspěvků než jeden. Vítězem bude ten, který vás nejvíce zaujme, nebo ten, kdo bude vylosovaný? Předem děkuji za odpověď i za skvělý nápad.
Odpověď:
Dobrý den. Doporučuji dvoj- nebo čtyřverší, nicméně tvůrčímu vzmachu rozhodně bránit nebudeme, můžete klidně napsat celou villonskou baladu nebo epos. Ano, uvítáme i víc příspěvků - pište, jakmile budete mít pocit, že se Vám něco pěkného povedlo. Vítězem bude ten, jehož veršovaný vzkaz se nám nejvíc zalíbí. Je to subjektivní měřítko, ale ohlašujeme to dopředu.

První příspěvky jsem zaslala 6.7.2010 a pak už následovaly další - kratší i hodně dlouhé, podle toho, jaká přišla inspirace - až do 9.9.2010, kdy byla soutěž ukončena. Těch nápadů bylo strašně moc a přicházely každou chvíli. Zkrátka, Kudykam mě nakopnul k veršování takovým způsobem, že jsem se sama nestačila divit. Dne 15.9.2010 došlo k vyhlášení vítězů, no a já jsem se dozvěděla, že jsem tu soutěž vyhrála. Udělalo mi to ohromnou radost, takže jsem se 19.9.2010 podruhé v životě vypravila na Kudykam, kde hlavní roli ztvárnil Csongor Kassai...
Kudykam vyhlášení 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama